Sorry, your browser does not support JavaScript!  کفپوش صنعتی | شرکت آروین
arwin-co.com
کفپوش صنعتی
   
طراحی کفپوش شرکتآروین,طراحی دکوراسیون داخلی محوطه سازی ویلای لوکس دکور فروشگاه طراحی دکوراسیون داخلی دکور فروشگاه طراحی کفپوش  

شرکت آروین | اپوکسی , پلی اورتان , سه بعدی

 

مزایای کفپوش اپوکسی در صنعت:

کفپوش ها معمولا چیزی است که ما توجه زیادی به آن نداریم، مگر اینکه مشکلی در آنها پدید آمده باشد. اما آنها بخش مهمی از بهره وری و ایمنی روز کاری هستند.  ممکن است بخواهید یک گزینه جایگزین کفپوش برای تأسیسات خود و تاثیر بالقوه آن را در نظر بگیرید.  یکی از این گزینه ها پوشش کف اپوکسی است.

اپوکسی ماده ای است که به عنوان یک کفگیر برای کف بتن عمل می کند. پوشش های اپوکسی را می توان بر روی کف ساختمان های تجاری، پیاده روها، حتی بر روی دیوار یا سقف در زمان و اغلب در طبقه های گاراژ استفاده کرد. بسیاری از امکانات موجود که مزایای کفپوش اپوکسی را تجربه کرده اند، ساختمان های تجاری یا صنعتی مانند کارخانه های تولیدی، انبارها، ساختمان های داروسازی، گیاهان غذا و نوشیدنی، حتی آزمایشگاه ها هستند.

 کف اپوکسی یک سطح قابل اعتماد و با دوام برای کفپوش تجاری و صنعتی را ارائه می دهد. پوشش کف اپوکسی به طور معمول بر روی کف بتنی برای ارائه یک سطح با کارایی بالا، صاف و با دوام است که می تواند سال ها طول بکشد یا بارهای سنگین را تحمل کند. بسیاری از ساختمان های صنعتی، انبارها و ساختمان های تجاری نیاز به داشتن کف اپوکسی دارند زیرا آنها نیاز به حفظ کف در شرایط مطلوب دارند و تنها راه و یا ساده ترین راه این است که کف اپوکسی داشته باشید.

در اینجا مزایای عمده نصب پوشش اپوکسی در ساختمان را ذکر میکنیم:

  *  طول عمر: کفهای بتنی که با اپوکسی پوشانده شده اند، طولانی تر عمر میکنند و در برابر سایش مقاومت قابل توجهی می کنند، به این ترتیب موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود و به شما امکان مدیریت نگرانی های دیگر کسب و کار را می دهد.
  *  قدرت: هنگامی که اپوکسی به یک پلیمر جامد تبدیل شده است، آن را فوق العاده قوی حتی در مقابل تجزیه شیمیایی می کند.
 *  صرفه جویی در زمان: کفپوش اپوکسی معمولا به سرعت و به راحتی نصب می شود، که به معنی زمان کم کردن تولید برای نصب است.
  *  تمیزی آسان: هنگامی که بتن دارای پوشش اپوکسی است، پس از مهر و موم شده دیگر متخلخل نیست و بنابراین تمیز کردن آن آسان تر است.
  *  زیبایی شناسی: پوشش ها معمولا در مجموعه ای از رنگ ها و الگوهای موجود متناسب با سبک خاص شما قابل دسترس است.
  *  مقاوم در برابر مواد شیمیایی: پوشش های اپوکسی می توانند در معرض مواد شیمیایی قوی قرار گیرند که برای انبارها و یا گیاهانی که ممکن است در معرض چنین مواد قرار بگیرند مناسب می باشد.
  *  ایمنی: این پوشش ها همچنین برای مقاومت در برابر لغزش، درجه حرارت، ضربه شدید و حتی آتش سوزی استفاده میشود، ابزاری مهم در حفظ ایمنی کارکنان و ساختمان شما.
  *  روشنایی: به طور معمول، یک گزینه با کیفیت بالا برای پوشش ها می تواند باشد، که به لطف انعکاس، نورپردازی شما به میزان قابل توجهی بهبود می یابد.
  *  تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه را کاهش می دهد: انتخاب پوشش اپوکسی نیز می تواند باعث کاهش سایش وسایل نقلیه در کارخانه شما شود، زیرا این امر در ماشین آلات بسیار مهم است.

 

انواع کفپوش اپوکسی جهت سالن های صنعتی

کفپوش ضد اسید: این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی، گازوئیل، بنزین، روغن و فاضلاب های صنعتی و... قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
کفپوش آنتی استاتیک (کانداکتیو): این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده ویژه به همراه افزودنی های خاص فرموله می شود. قابلیت انتقال جریان الکتریسیته ساکن را دارا می باشد و به همین دلیل به روکش ضد جرقه نیز معروف می باشد.
کفپوش ورزشی
کفپوش گردگیر به ضخامت ۱ میلیمتر، این نوع کفپوش جهت جلوگیری از گرد و غبار بتن بکار می رود.
کفپوش یکپارچه به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت صاف دارای مقاومت بالای سایشی و مقاوم در برابر خوردگی، فرسایش و نفوذ روغن، چربی و آب به جسم بتن ایجاد سهولت در شستشو و امکان دکوراتیو بودن کف. (کفپوش فوق در انواع صنایع از خودرو سازی، داروسازی، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی، چاپخانه ای و کاربرد دارد.)
کفپوش به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت معوج (اصطلاحاً پوست پرتقالی) که علاوه بر داشتن خصوصیات روکش صاف از لغزش افراد و ماشین آلات در محیط های خیس و چرب جلوگیری می نماید.
کفپوش نیمه زبر و زبر، کفپوش فوق در ضخامت های بالتر از ۴ میلیمتر اجرا می گردد. روکش فوق دارای مقاومت مکانیکی بالایی می باشد و عدم خش پذیری از دیگر خصوصیات آن می باشد.
کفپوش ضد اسیدی که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل خورنده شیمیایی می باشد.
کفپوش ورزشی که معمولاً از اپوکسی انعطاف پذیر در آن استفاده می شود.
کفپوش آنتی استاتیک که اصطلاحاً ضد جرقه نامیده می شود (مورد مصرف آن در انبارهای مهمات، سالن های مخابرات، اطاق های کامپیوترف اطاق عمل بیمارستان ها می باشد.)
بتن اپوکسی که به ضخامت تقریبی ۲۰ میلیمتر اجرا می گردد و در برابر ضربه های شدید کاملاً مقاوم است.


arwin-co.com ............................................................................................  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار شرکت آروین میباشد 

ابزار وبمستر