Sorry, your browser does not support JavaScript!  کفپوش ضد اسید | کفپوش اپوکسی | پلی اورتان | شرکت آروین
arwin-co.com
کفپوش آنتی اسید   anti-acid
   
طراحی کفپوش شرکتآروین,طراحی دکوراسیون داخلی محوطه سازی ویلای لوکس  

شرکت آروین | اپوکسی , پلی اورتان , سه بعدی


کفپوش ضد اسید:

این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی، گازوئیل، بنزین، روغن و فاضلاب های صنعتی و... قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش کف اپوکسی پوشش های سخت و با دوام برای اماکن تجاری و صنعتی است. این پوشش کف را می توان بر روی کف بتنی برای ارائه یک سطح عملکردی بالا و جذاب استفاده کرد. کارشناسان ما با تجربه کافی در نصب پوشش کف، اپوکسی را برای انواع ساختمان های تجاری و صنعتی از جمله کارخانه های تولید صنعتی، اماکن تجاری، انبارها، ساختمان های تولید دارویی، گیاهان مواد غذایی و نوشیدنی، آزمایشگاه ها و غیره توصیه می کنند.

اگر شما علاقه مند به خدمات پوشش کفپوش اپوکسی برای ساختمان خود هستید، لطفا با ما تماس بگیرید تا بیشتر بدانید که مزایای این راه حل و این نوع کفپوش چیست.

مزایای پوشش اپوکسی:

نتیجه استفاده از یک کفپوش اپوکسی روی کف بتنی شما، یک سطح براق، با پوشش کافی و با دوام است. این پوشش های کف چندین مزیت را از مراحل نصب اولیه تا مراحل نگهداری طولانی مدت ارائه می دهد. به عنوان مثال، پوشش کف اپوکسی برای نصب سریع می باشد و در عین حال با دوام است و آسان تمیز میشود. از آنجا که مزایای زیادی که اپوکسی کف ارائه می دهد، این یک راه حل مناسب برای انواع مختلفی از شرایط سخت است.arwin-co.com ............................................................................................  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار شرکت آروین میباشد 

ابزار وبمستر